Team

Pola Namysł

Redaktor Naczelna

Od dziecka marzy o pracy w redakcji i w tym kierunku próbuje swoich sił od kilku lat. Uwielbia Izrael, Paryż i Londyn, kocha podróżować oraz poznawać nowe miejsca. Z zainteresowania studiuje Historię i Kulturę Żydów w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego.Niepoprawnie romantyczna z milionem pomysłów na minutę.

Uwielbia otaczać się kreatywnymi ludźmi i wspólnie tworzyć nowe projekty.

Marta Janek

Vice Redaktor Naczelna

Jej pasją są (social) media i ich wpływ na społeczeństwo. Na codzień uczy się o nich oraz bada na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ponieważ nie może usiedzieć długo w jednym miejscu, od niedawna próbuje swoich sił w PRze, a w planach ma już przeprowadzkę do Pragi. Zakochana na śmierć w Londynie i kulturze angielskiej, uzależniona od Instagrama i kawy. 

Mistrzyni stalkingu – jeśli masz coś do ukrycia, ona na pewno już o tym wie.

Julia Kasprzyk

Redaktor Online

 Pasjonuje się kinem oraz procesem produkcji, w tym kierunku kształci się w Warszawskiej Szkole Filmowej. Zainteresowana modą, miłośniczka memów z dobrym poczuciem estetyki. Kreatywna- pragnie tworzyć oraz się rozwijać.
Lubi podróże małe i duże, dlatego po ukończeniu liceum przeżyła przygodę swojego życia spędzając rok w Nowym Jorku.

Benedykt Dziarski

Redaktor ds. foto & video

Młody pasjonat nietuzinkowego życia. Zainteresowany poznawaniem nowych miejsc, ludzi i utrwalaniem chwil poprzez zdjęcia i nagrania. Lubi myśleć nad istotą życia i odkrywać jego mistyczną rzeczywistość. Fotografia i możliwość zapisania myśli są dla niego najważniejszymi wynalazkami.

Rozwija swoją wiedzę na studiach kulturoznawczych na Uniwersytecie Warszawskim.

Marta Socha

Redaktor ds. foto

Fotografią pasjonuje się od początku liceum, kiedy to dostała w prezencie pierwszy aparat. W tym kierunku kształci się w Akademii Fotografii, natomiast na codzień studiuje Logistykę i Zarządzanie Mediami na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo od 7-go roku życia tańczy, po sprawdzeniu wielu stylów pokochała hip-hop, w którym czuje się najlepiej. Kocha podróżować, a ponieważ pochodzi z Serbii, to Bałkany zna jak własną kieszeń. 

Uważa że podróże i fotografia to doskonałe połączenie, dlatego każdy wyjazd dokładnie relacjonuje.

Advertisements